poniedziałek, 8 stycznia 2007

dlaczego?

dlaczego blog? przedewszystkim bo bart
dawno, dawno temu, za naszych licealnych czasów, bart, kraszan i jeszcze parę osób miało swoje "papierowe blogi" - brudnopisy. cała zabawa wyglądała tak że wszelkie głupoty wpisywało się w tradycyjny zeszyt w kratkę a następnie puszczało po znajomych aby przeczytali i ewentualnie dopisali swoje komentarze.
lata minęły i brudnopisy pokryły się kurzem gdzieś w szufladach. nadszedł web2.0, blogi i user generated content. na początku nie widziałem w tym większego sensu - ot bajer dla nastoletnich nimfomanek i wannabe dziennikarzy.
ale potem "odkryłem" blog barta i przypomniały mi się brudnopisy, a ponieważ się starzeję to naszedł mnie nastrój sentymentalny i zacząłem pisać...

4 komentarze:

bart pisze...

Witamy w blogosferze. Teraz komentuj posty u najpopularniejszych bloggersów (tylko nie zapomnij dołączyć linka do siebie), w dziale "linki" umieść odnośniki do jak największej liczby blogów - przynajmniej niektórzy z ich autorów poczują się zobowiązani do umieszczenia u siebie linku do ciebie. Pamiętaj, że nic tak nie zwiększa ruchu na stronie jak zwroty "gołe baby" i "grube baby" :)

A odpowiedź na dzisiejsze pytanie brzmi "Dróżdziel" :D

bart pisze...

O kurde, czad, masz literówkę w adresie!

moa pisze...

hm. dupa. zaraz sprawdzę czy da się zmienić.

moa pisze...

ok. dało się.